Головна Суспільство 5 основних типів стелажів українського виробництва

5 основних типів стелажів українського виробництва

Для зберігання товарів у складських або інших приміщеннях потрібні спеціальні конструкції. Вони мають відповідати характеристикам вантажів за вагою, розмірами, призначеннями та іншими особливостями. На різних підприємствах використовують стелажі, які бувають універсальними або спеціалізованими.

За допомогою таких систем вдається організувати не тільки зберігання товарів. Так, коли вантажі знаходяться на своєму місці, набагато простіше проводити їхній облік, відстежувати залишки, оформити продаж тощо. Стелажі для складу від українського виробника FORSTOR мають попит завдяки широкому асортименту, практичності та надійності.

Особливості виготовлення систем зберігання

У кожного підприємства свої вимоги щодо зовнішнього вигляду, вантажності, висоти й ширини конструкції. Тому, приймаючи замовлення, компанія спочатку з’ясовує напрям діяльності та побажання замовника. Є універсальні стелажі, які можуть використовуватися будь-де, а також спеціалізовані, розраховані на вантажі зі специфічними характеристиками (нестандартного розміру, довжини, ширини тощо).

Для виготовлення систем зберігання використовують міцну сталь, її додатково посилюють, щоб забезпечити стійкість до ударних навантажень і випадкових зіткнень зі складською технікою. Завод стелажного обладнання має власні потужності в місті Дніпро та пропонує моделі кількох серій – їх вибирають залежно від ваги та характеристик вантажу. Тут можна замовити конструкції не тільки для підприємств, а й для побутових задач, домашніх гаражів, дачі тощо.

FORSTOR обробляє стелажі спеціальною фарбою для захисту від корозії, забезпечуючи довгий термін експлуатації. Фахівці займаються не тільки виготовленням моделей, а й надають ряд додаткових послуг. Це, зокрема, проєктування систем з урахуванням побажань замовника та професійних знань у сфері навантажувальної техніки. Компанія ретельно та відповідально відпрацьовує кожне завдання, а також доставляє готові стелажі на об’єкт, встановлює, обслуговує їх.

Які системи можна замовити

Щоб зрозуміти, яка саме конструкція потрібна, враховують характеристики товару. Багато підприємств працюють із палетованою продукцією як однакової, так і різної номенклатури. На інших компаніях мають справу з коробками або папками документів, не тільки розставляють, а й демонструють продукцію покупцям. Усі ці особливості потрібно враховувати під час придбання.

Виробниче підприємство FORSTOR випускає різні типи стелажів – серед них завжди можна знайти оптимальний варіант для конкретних задач:

  • палетні. Найпопулярніший різновид обладнання, його замовляють компанії та підприємства, які працюють із палетованою продукцією. Палетні стелажі поділяються на декілька типів. Зокрема, для однотипної продукції випускаються спеціальні в’їзні без міжстелажних проїздів;
  • поличні. Прості й легкі, без проблем збираються за 5–10 хвилин навіть за відсутності спеціальних навичок. Поділяються на побутові Start, розраховані на навантаження до 120 кг, і важкі Master — для більшої ваги;
  • поверхові або складські мезоніни. Можуть поділяти приміщення на яруси або встановлюватися тільки на перших рівнях;
  • консольні – призначені для довгомірних вантажів;
  • спеціалізовані – випускаються для товарів з особливими характеристиками (наприклад, бочок або шин).

Український виробник FORSTOR пропонує обладнання для зберігання товарів на підприємствах та інших об’єктах у широкому асортименті. Можна вибрати й замовити системи для будь-яких вантажів із різними характеристиками.