Головна Суспільство Нашим солдатам дуже потрібне піднесення морального духу – о. Володимир Заболотний

Нашим солдатам дуже потрібне піднесення морального духу – о. Володимир Заболотний

013-300x225У передноворічний час з 25 по 31 грудня, воїнів АТО Чортківського краю відвідали волонтери із «Громадського майдану» разом з о. Володимиром Заболотним – протосинкелом Бучацької єпархії УГКЦ. Напередодні поїзди до солдатів, в освітніх закладах Чортківського району проводилися благодійні акції. Кожна школа району і деякі дитячі садочки до Дня Святого Миколая збирали солодощі для солдатів, а Чортківський медичний коледж разом із плитками шоколаду відправив ще й листи від студенток до військових.

Заряд здоров’я, а саме вітамінні бомби (мед, курага, горіхи, лимон, родзинки, інжир) солдатам передали парафіянки спільноти «Матері у молитві» парохії Воздвиження Чесного Хреста УГКЦ с. Біла.
Крім солодких гостинців, у подарунок хлопці отримали ще й м’ясні вироби (150 кг. ковбаси та шинки) виготовлені за сприяння підприємців Батрина Павла Івановича та Градового Василя Степановича, а також братства, яке дія при парохії Воздвиження Чесного Хреста. Завдяки проведенню благодійного концерту, хор Церкви Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці закупив 20 спальних мішків, 11 з них швидше були розіслані адресатам, інші 9 передали під час теперішнього візиту.
Варто зазначити, що здебільшого солодощі, які передають солдатам на передову, потрапляють до місцевих дітей, що проживають у зоні АТО. Отримавши цукерки чи шоколад бійці прямують до учнів навчальних закладів, щоби таким чином пояснити: вони не бажають зла, а навпаки захищають людей від ворога. Аби віддячити дітям за подарунки, солдати написали подяки та побажання на державних стягах, які також привезли їм гості. Ці прапори були освячені о. Володимиром і незабаром потраплять до адресатів в усі навчальні заклади району.
«Головною ціллю поїздки до солдатів стала зовсім не передача подарунків чи їжі, а найперше піднесення морального духу воїнів» – зазначив о. Володимир.
В часі відвідин одного з військових підрозділів, командиром якого є голова сільської ради с. Біла – Володимир Шматько, відбулася Свята Літургія за мир в Україні. Після завершення Літургії відбулося освячення національних стягів. Своїм візитом о. Володимир та волонтери прагнули показати, що про солдатів не забувають. Їх чекають і люблять не тільки вдома, але й по всій Україні. Всі ми, українці розуміємо, в якому неоціненному боргу перед тими, хто на війні, хто щодня піддається важким як фізичним, так і моральним випробуванням. Тому молитва за них, лист з побажаннями та матеріальна підтримка – це частина нашої допомоги, заради спільної перемоги.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here