Головна Тернопіль Тернопільські водії маршруток виховують масу ватників?

Тернопільські водії маршруток виховують масу ватників?

10923626_821329934595405_4650917644895869392_nВідомого журналіста Bohdan Kutiepov чергове вразив “блатняк” у Терннополі, свої враженням він поділився у Фейсбук. 

“І знов про блатняк. Як узагалі на одному борді може бути “Березіль” і “шансон”?! Лесь Курбас перевертається в могилі.
Тернополяни – молодці, шо тут скажеш, патріоти: все вифарбували в синьо-жовті кольори. Тільки не розуміють, шо діти, виховані на “дуже хорошому шансоні”, виростають ватніками і стають потім в кращому випадку водіями маршруток, які несуть той шансон в маси. А в гіршому – героями чергових хітів Віки Циганової і всяких гоц-тоц-пєрєвєртоц. “Засаділ я фінку в бок”. Замкнуте коло. Замість фарбувати все в синьо-жовте, ліпше бойкотуйте ті концерти. “Радіо Шансон”, яке мовить в понад 20 великих містах, несе більше шкоди, ніж Інтер в новорічну ніч або Ані Лорак в палаці Україна. Бо насаджує культуру ватніків цілодобово. Втрачене покоління. От про що мали б думати в ‪#‎Мінстець‬…” пише Bohdan Kutiepov.

1 коментар

  1. маршрутки Тернопіль-Кременець, Тернопіль-Збараж (Стожари) поза конкуренцією: дешева солодка ватніковська попса на всі децибели. А є ж Попадюк, Вакарчук, нарешті тернополянин Ігор Поклад, та чи мало прекрасних пісень?! Може водіям роздавати диски, чи їм ЛНР доплачує?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here