Головна Новини 17-річний юнак обкрадав колишніх односельчан

17-річний юнак обкрадав колишніх односельчан

Майна більш як на дванадцять тисяч гривень викрав з двох нежитлових будинків невідомий. Перша заява про крадіжку надійшла в Тернопільське районне відділення поліції ще на початку квітня. Про віджаті вікна та відсутність електроінструментів повідомив житель села Домаморич. 

 Чоловік сказав, що з новобудови щезли болгарка, шуруповерт, рибацькі гумові чоботи, вудки та інші речі. Сума збитків – 9 тисяч гривень. 

 За деякий час із схожою заявою звернулася до поліції ще одна потерпіла. З її помешкання зникло близько 50 кілограмів горіхів та 10 метрів мідного кабелю. Правоохоронці почали перевіряти усіх жителів Домаморичів, які раніше потрапляли у поле зору поліцейських. У ході проведення оперативно-розшукових заходів оперативники встановили особу підозрюваного.

Це – сімнадцятирічний юнак, який жив у даному населеному пункті, але останні роки мешкає в Тернополі. Підозрюваний знав добре, які будинки пустують, а в які періодично приїжджають господарі. Орієнтувався він і у вуличках. Віджимати вікна викруткою юнак вчився у квартирі в обласному центрі. На злочин йшов вночі. Частину краденого він встиг реалізувати, частину здав на металобрухт, а те що залишилося – правоохоронці вилучили. 

У скоєному хлопець зізнався. Вирішується питання про оголошення йому підозри згідно статті 185 частина 3 ККУ. Перевіряють його і на причетність до аналогічних злочинів, вчинених на території села. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here