Історію кохання Христини Дацюк із с. Вишгородок, що в Лановецькому районі, ппоказали у вчорашньому випуску телепрограми “Ранок з Україною”.

Доленосний дзвінок, який тривав всього 21 секунду, змінив усе життя Христини Данцюк. Дівчина написала листа, який поклала в кишеню освяченого бронежилета для солдатів. Хто б міг подумати, що це і є доля.

– Я ніколи не любила творчих балачок, та коли моя подруга Таня вмовила мене поїхати на обговорення молодіжної теми ” Молодь України”, я не охоче згодилася. У вихідний від роботи день, мені було важко піднятися, та все ж таки я встигла на автобус.) Обговорення були довгі, та щоб трішки відволіктися, нам запропонувала піти на посвяту бронежилетів для бійців АТО. Після цього нам дали листочки, для того, щоб ми написали листи до солдатів і їх підтримали. Я не знала що писати, тому просто написала декілька слів від душі і віддала свій лист. Та неочікувано для себе самої повернула його і дописала свій номер мобільного.Одна жінка жартома сказала, що можливо хтось знайде свою долю, на що я відреагувала досить скептично і дуже скоро про це забула. Через два тижні мені зателефонувала подруга і сказала, що до її знайомої зателефонував чоловік і подякував за теплі слова. До мене ніхто не телефонував, тому я не звертала уваги і поринула в буденні справи та роботу. Через декілька днів, від дзвінка подруги, мені зателефонував хлопець Олексій. Навіть не знаю, чому я в той момент підняла слухавку, оскільки була на роботі, а на роботі завжди ігнорую невідомі номери. Наше знайомство тривало 21 секунду. Він подякував за лист (лист прийшов якраз на його День Народження), а я пообіцяла подзвонити після роботи. З того все почалося) Ми почали телефонувати один одному кожен день, і, навіть, розмовляли у ночі! Ми побачилися рівно через пів року, коли Олексій повернувся додому з госпіталю (оскільки отримав травму ноги)
З тих пір ми разом і уже одружені півтора року) Жінка мала рацію, і я все ж таки знайшла свою долю. Я довго думала, що могло бути, якби я не повернула лист і не дописала свій номер мобільного. Цей дзвінок справді змінив моє життя, – розповіла дівчина ТРК “Україна”.

Детальніше дивіться у відео

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here