Головна Новини Обіцяла небачені прибутки: жителька села Біла заробляла на довірі людей

Обіцяла небачені прибутки: жителька села Біла заробляла на довірі людей

Більше одинадцяти тисяч доларів втратили троє жителів Тернополя та області, довірившись  мешканці села Біла. Встановлювати методи “заробітків” почали працівники Тернопільського райуправління поліції. У ході проведення слідчо-оперативних заходів з’ясувалося, що жертвами вона обирала своїх знайомих або їхніх друзів. Усім пропонувала вкладатися у розвиток бізнесу і отримувати з цього відсотки. Вона переконала усіх в тому, що має за кордоном родича, який зможе передавати в Україну якісну техніку. 

 Одна з жертв поспілкувавшись із зловмисницею в інтернеті, погодилася вкластися у спільний бізнес і інвестувала 8500 доларів. Гроші потерпіла передала при особистій зустрічі. Займатися спільним бізнесом планувала з підозрюваною ще одна мешканка обласного центру. Жінка повірила розповідям про хороші відсотки від продажу і вклала в “фейкову” справу 1500 доларів. 

Жертвами цієї ж шахрайки стало подружжя з Тернопільського району. Вони ще у лютому оплатили їй 700 доларів за  курси по ортодонтії, які мали відбутися у квітні. Коли прийшов час отримувати відсотки, шахрайка почала вигадувати щоразу нові виправдання.

За деякий час усі потерпілі звернулися за допомогою до поліції. Місцеперебування підозрюваної встановлюється. Відомо, що в пастку шахрайки потрапило більше 25 осіб. Люди добровільно віддали їй майже 400 тисяч гривень. Тепер шахрайка відповідатиме перед законом згідно частини 2 статті 190 ККУ – шахрайство, що завдало значної шкоди потерпілому. Триває слідство.   

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here