Головна Політакценти Ігор Вонс закликає тернополян очистити місто від злочинців

Ігор Вонс закликає тернополян очистити місто від злочинців

vonsТернополяни!

Віднедавна корупція стала нормою в Тернопільській міській раді!

Протягом останніх місяців наше місто згадують лише через призму гучних кримінальних справ. Хіба ми заслужили, щоб нами керували хабарники та злодії?

Бо як по-іншому назвати те, що: заступник мера Сергія Надала, депутат обласної ради і керівник міського комунального підприємства, яке контролює ремонт вулиць Тернополя, – затримані за хабарництво. Працівника муніципальної поліції, спеціально створеної Тернопільською міською радою, викрито у торгівлі наркотиками.

Ці псевдопатріоти опинилися у владі, прикрившись гаслами і прапорами партії «Свобода». А сьогодні, у складний для держави час, зрадили тернополян і наостанок хочуть остаточно обікрасти наш край!

Центр Антикорупції бере  під свій контроль розслідування цих резонансних справ і закликає тернополян очистити місто від злочинців. Переможемо корупцію разом!

 

Ігор ВОНС

голова Центру Антикорупції

2 КОМЕНТАРІ

 1. ТОГО «Тернопільскі підсумки» з цього приводу повідомляють: КП «МШЕД», за вказівкою міського голови Надала С.В., була доведена до банкрутства штучним шляхом. Очолював цей процес – наш чесний та не беручий хабарі -Андрій Козак . Причини чому це було зроблено:
  1. Територія підприємства повинна іти під забудову (3,5га). За гроші…
  2.Прибирання вулиць передається приватній фірмі (ТзОВ «Тернопількомуналсервіс», м.Луцьк.).За гроші… (В Тернополі прибиральники перевелись, що ми аж з Луцька фірму запрошуємо).
  3. Техніка обладнання, станки розпордуються. За гроші…
  Ефективний менеджмент під керівництвом Козака Андрія:
  1. ТзОВ «Тернопількомуналсервіс», м.Луцьк було розміщено на території комунального підприємства МШЕД. За оренду, за воду, світло, використання обладнання, – приватна фірма з Луцька 3 роки не платила. Гроші йшли чесному і порядному…
  2. Пісок , для посипання вулиць, по документах закуплявся в Хмельницькій області, насправді брався біля Тернополя. Гроші йшли чесному і порядному…
  3. Сміття по документах вивозилось, а насправді складувалось на території. Гроші йшли чесному і порядному…
  4. Більше того, в «рвінні» чесно працювати пан Андрій викопав і продав навіть туї, що росли перед центральним входом. А площадку під ними передав забудівнику під автостоянку. Гроші йшли чесному і порядному…
  5. І кришував цю всю братію прокурор області пан Гулкевич. Взяв касу і закрив усі провадження. (Завтра іду до нового прокурора, щоб посадив старого прокурора. Пане Гулкевич , Ви ще маєте пару днів, щоб втікти за кордон).
  Не буду забирати Вашу увагу багатьма іншими фактами. Їх багато про чесного та непідкупного члена ОЗГ Надала – Андрія Козака . Це ж як треба любити рідне місто, щоб викопати туї , продати їх та зробити парковку.

  Любіть Тернопіль! Тримайте порох сухим!

  Голова ТОГО «Тернопільскі підсумки» Тарас Білан

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here