Головна Політакценти Як заробляє Василь Деревляний на комунальному майні Тернопільщини

Як заробляє Василь Деревляний на комунальному майні Тернопільщини

Вірний соратник Юлії Тимошенко Василь Деревляний нині – один з найбільш досвідчених гравців у Тернопільській облраді. Політик за багаторічну кар’єру зміг побувати і на керівних посадах області, і у Верховній Раді. Безперечно, такий життєвий досвід став запорукою успішного використання Василем Тимофійовичем всіляких лазівок у законі, котрі дозволяють заробити мільйони, зберігаючи імідж бідного та чесного політика.

Так, вже багато років «батьківщинівець» уперто захищає українське майно та землі від приватизації. Мовляв, аби все до рук не прибрали олігархи. Звісно, робить Деревляний це лише про людське око. Насправді приватизація за ринковими цінами обламає Василю Тимофійовичу стабільний прибуток. Політик давно «просік», що вигідніше витрачати щороку сотні тисяч гривень з бюджету області на консервацію, реконструкцію чи реставрацію (потрібне підкреслити) старих закинутих приміщень, збираючи данину з потрібних підрядників.

Наприклад, нещодавно у ЗМІ прогриміло викриття схеми із двома комунальними аптеками в Зборові та Чорткові. Так, у лютому 2018 року з пафосом та фанфарами відкрили після ремонту Зборівську комунальну аптеку №8. На трибуні перед електоратом сяяв сам Василь Деревляний. Задля того, щоб політик між похвалитися здобутками партії, із бюджету громади на ремонт аптеки витратили аж 550 тисяч гривень. І це при цьому, що приміщення пустувало лише 3 роки. Ба більше, такий великий підряд отримали 2 фірми.

ФОП «Продан Т.П.» здійснював капітальний ремонт будівлі аптеки у місті Зборів. Вартість виконаних робіт було оцінено в 287 646 гривень.

Підприємець Слюсарчук Галина Петрівна продала будівельних матеріалів (Будівельні матеріали, побутові вироби, технічні засоби, металопластикові конструкції) на 149.2 тисяч гривень, а згодом ще на 47.9 тисяч гривень будівельних матеріалів (Підвісна стеля (Армстронг), лінолеум, плінтуси, світильники, дюбелі).

А тепер найцікавіше: Продан Тарас Петрович – це депутат Зборівської міської ради від партії «Батьківщина», котру в області очолює Василь Деревляний.

Слюсарчук Галина Петрівна – це дружина іншого депутата міської ради Зборова від тієї ж політичної сили Слюсарчука Руслана Йосифовича. Командна робота, чи не так?

Що ж до Чортківської районної комунальної аптеки №143, то Василь Деревляний і його поплічники не дали користуватися приміщенням мешканцям Чорткова. У суді депутати обласної ради відстояли право не дозволити громаді міста взяти у власність будівлю, котра знаходиться в їхньому місті. Абсурд? А для Василя Тимофійовича – привід для гордості.

Ще одна цікава історія склалася із Підгаєцькою аптекою №17. Її теж публічно обіцяв відновити Деревляний. У грудні 2016 році Василь Тимофійович розказав, що були проблеми з приміщенням у Підгайцях, яке “десь загубилось”. Але він зумів знайти його і повернути громаді. Більше того, почав робити ремонти і скоро там буде аптека. Цікаво чи знав пан Василь, що в травні 2016 року там його однопартійці вже відкрили філію АТ «Ощадбанк». Нині у комунальному приміщення працює банк, магазин, але так і нема аптеки.

Що ж до землі, то її приватизувати за ринковими цінами Деревляний не дає, бо йому вигідно оформляти на підставні фірми за безцінь городи. Особливо – у передмісті Тернополя. Потім, як це сталося у Гаях-Гречинських гектари дорогоцінної землі змінюють цільове призначення і стають прибутковими котеджними містечками.

Цікаво, чому Юлія Тимошенко дозволяє стільки років керувати «Батьківщиною» на Тернопільщині Василю Деревляному? Попереду президентські вибори. Було б дуже прикро, якби одну з головних претенденток на керування країною на Тернопільщині і далі представляв невиправний барига.

1 коментар

  1. А може варто ще написати, як обласна рада під керівництвом пана Овчарука, за сприяння пана Сиротюка ліквідувала обласну психолого-медико-педагогічну комісію, приміщення і майно якої планується передати пані Турецькій, яка є дружиною пана Сиротюка, голови фракції “Свободи” в обласній раді? От де справжнє заробляння грошей, а простіше – корупція. А ви про якихось 500 тисяч.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here