4 жовтня у Тернополі з ініціативи Національного Руху «ДІЯ» («Державницька Ініціатива Яроша») на Театральному майдані Тернополя відбулася акція  «Stop Putins War in Ukraine». Хоча в більшості міст України акція пройшла о 18 годині, в Тернополі через багато різноманітних заходів присвячених Дню захисника України захід відбувся о 15 годині.
Як розповів полковник та громадський діяч, член НР «ДІЯ» Євген Філь: «Ми вимагаємо консолідації української влади, політикуму і громадськості задля перемоги над російською аґресією на сході України та в Криму, відновлення територіальної цілісності України. Не обмежуватись лише діяльністю місії ОБСЄ, а також залучення до миротворчого процесу керівництво США, Канади, країн Європи та України у переговорних процесах з Росією. Вимагаємо присутності спостережної місії ОБСЄ до 24 годин на добу сім днів на тиждень та забезпечення її перебування на усій ділянці українсько-російського кордону. Вимагаємо від уряду Російської Федерації звільнення усіх громадян України, українських військових, які незаконно утримуються під арештом, як на території Росії, так і в Криму, за сфабрикованими і політично невмотивованими звинуваченнями».

Координатор організації НР «ДІЯ» в Тернопільській області Дмитро Гайдуцький зазначив: «Сьогодні акція «Stop Putins War in Ukraine» проходить у всьому світі, а це близько 100 міст і понад 30 країн. В день, коли вся Україна відзначає свято Покрови Пресвятої Богородиці, а наші воїни приймають вітання з Днем захисника України, українці всього світу об’єдналися, щоб нагадати цивілізованому світу про війну на сході нашої країни. Приємно, що до акції в Тернополі приєдналися наші бійці, офіцери, волонтери та громадські організації націоналістичного спрямування. Нині весь світ ще раз дізнається про прагнення українців – мати власну незалежну соборну Україну. А для досягнення нашої мети ми маємо зупинити агресивну політику Москви!»

Також перед присутніми виступили  голова ТОО ВГО «Спілка офіцерів України» Олександр Варакута, координатор ГО «Схід та Захід єдині» по західній Україні Василь Конько та інші громадські активісти.

На завершення акції Олександр Варакута вручив Євгенові Філю, як одному із засновників у 1991 р. Національної гвардії України на Тернопільщині нагрудний знак «25 років Спілці офіцерів України».

До акції долучилися ТОО ВГО Спілка офіцерів України, ТОО Українська Спілка ветеранів Афганістану, ГО «Схід та Захід єдині», Спілка бійців та волонтерів АТО «Сила України», ГО «Автомайдан Тернопіль», ГС «Українська спілка Автомайдан», ГО «Об’єднання бойових побратимів».
Категорії: Політакценти

Теги:

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: