Головна Політакценти Тернопільська «Батьківщина» долучилася до організації референдуму на захист землі

Тернопільська «Батьківщина» долучилася до організації референдуму на захист землі

Тернопільська делегація аграріїв, науковців, приватних підприємців, фермерів і небайдужими мешканців краю взяла участь в ініціативних зборах громадян щодо проведення всеукраїнського референдуму проти розпродажу землі, які відбулися в неділю, 22 травня, в Березівці Київської області. До групи, яка збиратиме необхідні три мільйони підписів, відібрали 11 тисяч осіб.

Таке рішення було ухвалено під час зборів, організованих фермерськими й аграрними асоціаціями й профспілками, громадськими організаціями за підтримки команди «Батьківщини» та її лідера Юлії Тимошенко.

Члени ініціативної групи одноголосно підтримали формулювання питання майбутнього референдуму, яке звучатиме так:

«Чи підтримуєте ви заборону продажу земель сільськогосподарського призначення будь-кому, крім держави Україна?»

Під час виступу голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко нагадала, що з 1 липня набуває чинності закон, ухвалений Верховною Радою за поданням президента, яким передбачено розпродаж української землі — не в інтересах фермерів і вітчизняних сільгоспвиробників, як в інших цивілізованих країнах, а «реальний дерибан української землі». Вона наголосила, що українці мають боротися за своє право розвивати сімейне фермерство та правильний аграрний уклад, адже це — шлях до економічного розвитку країни.

«Те, що ми зараз з вами робимо, — це справа для України, для народу. Це справа, яка в нашому серці. Ми з вами захищаємо Україну. Багато у кого після деяких поразок опустилися руки, але не у вас. Ви тут, тому що ви відповідальні і тому що ви знаєте, що обов’язково у кожної країни мусить бути команда, здатна її захистити», — звернулася Юлія Тимошенко до учасників зібрання.

Лідер «Батьківщини» закликала українців піднятися на мирну боротьбу, яка називається референдум, і вибороти щасливе майбутнє для себе і всіх прийдешніх поколінь.

«Як би не було важко, ми з вами пройшли всі складні процедури закону про референдум. Ми з вами вистояли, зробили все. І зараз у нас практично бездоганно витримані всі вимоги закону. Я хочу подякувати вам за те, що сьогодні завдяки вашій активності ми дали старт всеукраїнському референдуму проти розпродажу сільськогосподарської землі. І я переконана, що з вашою силою переконливості, з вашою вірою, з вашим патріотизмом ви піднімете всю Україну. Я в вас вірю і знаю, що у нас з вами все вийде. А наша мета — красива щаслива європейська Україна з щасливими українцями. Так і буде. Слава Україні!» — заявила на завершення зборів ініціативної групи Юлія Тимошенко.

Позиція команди «Батьківщини», за словами в.о. голови політсили «Батьківщина» в Тернопільській області Степана Горуца, непохитна: референдум — це єдиний шлях, щоб захистити землю і майбутнє України. «Ми сьогодні тут, бо незабаром у нас можуть відібрати найважливіше — нашу землю і нашу незалежність. У жодному разі ми не можемо цього допусти. «Земельну аферу» не вдасться провернути!»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here