Головна Політакценти Олексій Станько вимагає перевести Тернопіль на індивідуальне опалення

Олексій Станько вимагає перевести Тернопіль на індивідуальне опалення

Днями у Тернополі почали збирати підписи за переведення тернополян на індивідуальне опалення та закриття торф’яних котелень.

Організував акцію голова Тернопільської обласної організації політичної партії «Громадянський рух “Хвиля”» Олексій Станько.

Наразі у різних масивах Тернополя облаштовано намети. Кожен охочий може прийти та поставити свій підпис.

– Уже багато років поспіль міська рада Тернополя отруює нас та наших дітей шкідливими викидами з торф’яних котелень. Влада зовсім не реагує на регулярні протести під мерією. Вже сьогодні ми готові запропонувати альтернативу, як тернополянам заощадити видатки на тепло. У Тернополі є багато під’їздів, де самі мешканці готові встановити автономне опалення. Але у зв’язку з тим, що є соціально незахищені верстви населення, які, на жаль, не мають можливості встановити його самостійно, ми пропонуємо зробити це за кошти місцевого бюджету в рамках соціальних програм,  зазначає Олексій Станько.

Лідер обласного осередку партії «Хвиля» підкреслює, що компанії-монополісту це, звісно, може не подобатися, але влада – вона на те і влада, щоб, перш за все, дбати про інтереси людей.

– Чому  тернополяни повинні оплачувати вартість тепловтрат, а також заміну комунікацій, які вже давним-давно віджили своє. Ми наполягатимемо на тому, щоб містяни мали можливість встановлювати автономне опалення і сплачувати виключно за ті послуги, якими вони користуються,  резюмував Олексій Станько.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here