Головна Політакценти На будівлі Тернопільської облради майорить портрет Степана Бандери

На будівлі Тернопільської облради майорить портрет Степана Бандери

Головко

“1 січня ми відзначатимемо 113-ту річницю від Дня народження Степана Бандери. Цього дня о 16:30 год. в Тернополі розпочнеться традиційна смолоскипна хода.

Збір біля стадіону ім. Р. Шухевича. Теоретик українського націоналістичного руху XX століття Степан Бандера народився у 1909-му році на Івано-Франківщині. Його життя обірвалося в досить молодому віці та пам’ять про нього живе у наших серцях. Переконаний, саме на таких постатях, як Степан Бандера повинні зростати наші діти!” – повідомив голова обласної ради Михайло Головко.

Також Михайло Йосифович додав, що з його ініціативи на будівлі облради встановили величезний банер, на якому зображений портрет лідера української нації, керівника Організації українських націоналістів Степана Бандери.

Окрім того очільник області нагадав, що Тернопільська обласна рада закликала Президента повернути звання Героя України з удостоєнням ордена Держави (посмертно) Степану Бандері за незламність духу у відстоюванні національної ідеї, виявлені героїзм і самопожертву в боротьбі за незалежну Українську державу.

https://www.facebook.com/Holovko.Mykhailo/posts/1343513866095246

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here