Головна Події Одесит з кримінальним минулим спробує витягнути Таловова з-під домашнього арешту

Одесит з кримінальним минулим спробує витягнути Таловова з-під домашнього арешту

Акцію протесту проведуть 20 січня у Тернополі одесити, центральні телеканали столиці та місцеві псевдо-люстратори. Пікетуватимуть обласну прокуратуру, УМВС України в Тернопільській області та Тернопільський обласний апеляційний суд. Організовує акцію так званий ВГО «Комітет по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією», представник якого у Тернополі – “громадський активіст” із кримінальним минулим Ігор Таловов, пише Доба.

Повідомлення про проведення акції протесту надійшло в Тернопільську міську раду. Воно підписане одеситом, головою даного громадського об’єднання Олексієм Косаревим.

У повідомленні зазначається, що дана громадська організація зареєстрована на приморському бульварі в місті Одеса. Слід також відмітити, що у 2010 році Олексія Косарева в складі ще декількох осіб співробітниками УБОЗу УМВС України в Миколаївській області було затримано за звинуваченнями у створенні організованої злочинної групи (ОЗГ).

Згідно висвітленням в українських ЗМІ відповідного судового процесу, ОЗГ на чолі з Косаревим О. А. займалася вимаганням грошових коштів від власників інтернет-клубів та інших суб’єктів підприємницької діяльності. Свою злочинну діяльність ОЗГ проводила на території Миколаївської, Одеської, Дніпропетровської, Херсонської та інших областей протягом 2009-10 років.

Голову ВГО «Комітет…» Олексія Косарева було звільнено по амністії в березні 2014 року.

У соцмережах також появився прес-реліз акції протесту за підписом одесита О. Косарева.
В прес-релізі ВГО «Комітет…» повідомляє, що «в акції візьмуть участь центральні канали столиці». Таким чином, слід відзначити, що крім одеського керівництва організації пікетувати правоохоронний та судовий устрій Тернопільщини з’їдуться люди з Києва.

До акції протесту, згідно прес-релізу, також долучаться Уповноважені територіальних громад народу, активісти, громадські організації міста та області. Як правило, у спільних діях з ВГО «Комітет» у Тернополі були помічені люди, яких неодноразово в тернопільських ЗМІ називали «псевдо-люстратори». Саме присутність таких «громадських діячів» під час пікету прокуратури Тернопільської області 23 грудня 2014 року Правий Сектор і Самооборона Тернопільщини розцінили як сплановану провокацію, направлену на дискредитацію суті самого тодішнього пікету.

Відомо також, що 14 січня цього року голові так званого Тернопільського підрозділу ВГО «Комітет…» Ігорю Таловову Тернопільський міськрайонний суд ухвалив домашній арешт. Ігоря Таловова підозрюють в незаконному позбавленні волі, перешкоджанні професійній журналістській діяльності та в порушенні недоторканності приватного життя.

Офіційним мотивом проведення акції протесту для ВГО «Комітет…» є «бездіяльність правоохоронних органів, судів, прокуратури, які довгий час зловживали своїми повноваженнями, творили беззаконня і втратили довіру громадян.

Проте, 20 січня в Тернопільському обласному апеляційному суді розглядатиметься апеляція Ігоря Таловова щодо відміни йому запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту. Саме апеляція Таловова і розцінюється, як головною причиною акції протесту одесита, центральних телеканалів столиці та окремих громадських діячів Тернопільщини.

1228 10801908_712783125477987_8732836247280486304_n48

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here