Головна Новини Підтвердилося найжахливіше: ще 30 січня під Бахмутом загинув Володимир Нестерович з Копичинецької...

Підтвердилося найжахливіше: ще 30 січня під Бахмутом загинув Володимир Нестерович з Копичинецької громади

З болем сповіщаємо про чергову жахливу звістку, яка надійшла у нашу громаду. З 30.01.2023 військовослужбовець Нестерович Володимир Володимирович, (30.07.1985 року народження, з с.Теклівка) вважався зниклим безвісти, поблизу н.п. Кліщіївка, Бахмутського району. Та вже сьогодні, 14 листопада, підтвердилось найжахливіше, захищаючи рідну Україну, виконуючи важливе завдання, загинув наш Герой. Він був щирим, порядним, добрим, чуйним та справжнім, вірним товаришем і побратимом.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким Воїна.

Нехай добрий, світлий спомин про Володимира назавжди залишиться в пам’яті рідних, колег та усіх хто знав його, любив і шанував.

Зустріч тіла загиблого військовослужбовця відбудеться у четвер о 13:00, кортеж розпочне свій рух по маршруту: від вул. Шевченка, Ринок, Чортківська, виїзд на трасу М19, вʼїзд у с. Котівка, та до с. Теклівка – рідного дому Володимира. Просимо зустріти Героя із лампадками та прапорами.

Повідомляємо, що із 15 листопада по 17 листопада оголошено дні жалоби на території Копичинецької громади. Час похорону та панахиди буде повідомлено додатково.

На зображенні може бути: 1 особа

Усі реакції:

231Ірина Белякова, Галина Воляник та ще 229