Головна Новини Надал традиційно провідвідав поранених Героїв у лікарнях Тернополя

Надал традиційно провідвідав поранених Героїв у лікарнях Тернополя

Міський голова Тернополя Сергій Надал відвідав наших поранених Героїв-захисників, які проходять реабілітацію у лікарнях нашого міста. Під час свого візиту мер особисто пересвідчився, що поранені забезпечені всім необхідним, а їх лікують справжні професіонали.

Герої-творці нової історії України

У лікарнях міський голова Тернополя подякував за героїзм та звитягу творцям новітньої історії України

«Вкотре відвідав наших воїнів у лікарняних закладах міста. Схиляю голову перед кожним з вас. І від нашої громади дякую за вашу мужність і героїзм. Свого часу засновник та провідник Організації Українських Націоналістів Євген Коновалець говорив: «У великій світовій драмі наших днів ми маємо вибір: або бути творцями, або жертвами історії. Сьогодні я бачу перед собою творців новітньої історії України. Які відстояли нашу свободу та незалежність. Завдяки Вам наші діти та внуки будуть жити на своїй Богом даній українській землі», – зазначив Сергій Надал.

Також міський голова подякував лікарям за справді героїчну працю.

«Хочу подякувати нашим медикам. За те, що ставите на ноги важкопоранених героїчних людей. І ви – такі самі наші герої. У вас золоті руки. Дякую за витримку й вашу видатну професію. Переможемо разом», – зазначив Сергій Надал.