Головна Новини Синоптики прогнозують, що у серпні буде справжнє літо

Синоптики прогнозують, що у серпні буде справжнє літо

За даними Укргідрометцентру, середня місячна температура у серпні цього року прогнозується на рівні 20-25 градусів тепла, що дещо вище середніх багаторічних значень .

“Середня місячна температура передбачається 20-25°, в гірських районах 17-18°, що на 2-2,5° вище середніх багаторічних значень”, – повідомили синоптики, зауваживши, що інформація базована на даних УкрГМЦ, УкрНДГМІ та світових центрів погоди.

При цьому місячна кількість опадів у серпні 2018 року очікується на рівні 28-75 мм, у Карпатах – до 110 мм. Такі показники у більшості західних областей та на півдні країни, як повідомили синоптики, перебувають у межах норми, на решті території – менше середніх багаторічних значень.

Загалом же, згідно зі спостереженнями, характерною для серпня є середня місячна температура на рівні 17-20°, у південних та південно-східних областях – мiсцями 21-23°, у гірських районах – 11-16°.

За час спостережень абсолютний максимум температури у серпні в Україні фіксували на рівні 34-42°, в гірських районах – 26-33°. Абсолютний мінімум, коли-небудь зафіксований, становив 1-7° тепла, на півдні – до 11°, в західних, північних, східних та Запорізькій областях місцями було навіть 0-2° морозу.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here