Головна Новини У Підволочиську попрощалися з загиблим воїном Романом Шептицьким

У Підволочиську попрощалися з загиблим воїном Романом Шептицьким

Підволочиська громада попрощалася з воїном Романом Шептицьким.

Роман Шептицький віддав своє життя за Україну поблизу Бахмута 14 січня 2023 року.

«У Підволочиську багато людей знають сім’ю Шептицьких, адже це люди, а особливо чоловіки, які не боялися прийняти бій, вміли нести відповідальність та відзначалися патріотизмом до неньки України», – поділилися у Підволочиській селищній раді.

П’ятдесятидворічний житель селища Підволочиськ, воїн ЗСУ, стрілець-снайпер 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила Роман Шептицький загинув від отриманих поранень через осколки гранат і мін 14 січня 2023 року під населеним пунктом Опитне поблизу Бахмута.

Щиро співчуваємо батькам загиблого: матері Людмилі та батькові Богданові, які хоронять свого молодшого сина Романа, адже кілька років тому вони вже похоронили старшого сина, теж військового офіцера – Андрія.

Роман, йшовши на війну, заповідав рідним: «Якщо станеться так, що я загину – похороніть мене біля мого брата Андрія».

На цвинтарі батько покійного воїна Богдан Лукич прийняв від військових прапор, яким була вкрита домовина сина.

«На Різдво Христове воїн Роман записав коротке відео, в якому запевнив: “Ми обов’язково переможемо! Нехай його останні слова збудуться в найкоротші терміни, молімося і просімо про це Бога!», – зазначили у громаді.

Приносимо свої щирі співчуття батькам, дітям: дочці Божені та сину Едуарду, а також їхнім сім’ям, всім рідним, друзям, побратимам…

Вічна пам’ять Герою!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here