Головна Новини Як почуває себе Арсен Борис який отримав найдорожчий у світі укол

Як почуває себе Арсен Борис який отримав найдорожчий у світі укол

Батьки Арсенчика Бориса з Тернопільщини розповіли як сьогодні почувається їх син, який тиждень тому отримав найдорожчий укол у світі, вартістю 2,3 млн грн.

“Сьогодні рівно тиждень, як Арсенкові ввели Zolglensma. На даний момент ми знаходимось ще в Охматдиті. У той день, коли ввели препарат ніяких змін у Арсенка ми не помітили, він добре поспав , проснувся з хорошим настроєм, поїв, ходили гуляти. Доречі, великим + для нас є те, що дозволяють багато гуляти на вулиці, тому що, коли ми зайшли в нашу палату, я зрозуміла, що Арсенко тут довго не витримає, і звичайно більшу частину часу ми проводимо надворі, – пишуть батьки Арсенчика Бориса.

За словами рідних, на ранок наступного дня у Арсенчика почалась рвота, їсти він нічого не хотів, пив трохи, став дуже капризним, погано спав, і так тривало 2 дні.

У ніч на третій день піднялась температура, яка протрималась одну добу, добре, що хоча б з великим розривом, майже у 10 годин.

І лише на 4 день всі побічні ефекти пройшли, і помаленько все почало ставати на свої місця, до Арсенка порівняно з попередніми днями став повертатися апетит, він почав потроху усміхатися і щебетати.

“Найбільше Zolglensma діє на печінку, тому дуже важливо контролювати показники, здаючи аналізи кожного тижня, а також приймати певні гормони для стабілізації цих показників.Щоб повністю відновитись потрібно, ще не один день, і навіть не тиждень. Але наш Арсенко сильний хлопчик, який робить маленькі кроки до великої мети.І ми в нього віримо, – відзначили батьки Арсенчика. – Закривши збір і отримавши укол, ми як і раніше говорили частину коштів залишаємо на реабілітацію, яка Арсенкові дуже необхідна, а частину, як і обіцяли, передамо на допомогу іншим діткам, як тільки повернемось додому, займемося цим питанням”.

Джерело