Головна Новини Як на Тернопільщині “відмивають” гроші

Як на Тернопільщині “відмивають” гроші

ДФС Тернопільської області з метою недопущення використання коштів з бюджету поза правовим полем вживає заходи щодо виявлення, аналізу та організації проведення перевірок осіб, які здійснюють фінансові операції, що можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом. 

З початку року за результатами дослідження діяльності суб`єктів господарювання Тернопільської області працівники відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, провели дослідження матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень, в т.ч. 7 – з ознаками злочину, передбаченого ст. 209 КК України («легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом»), 8 – з ознаками предикатних злочинів, тобто таких, що передують відмиванню коштів та внаслідок яких отримані «брудні доходи».

З переданих досліджень матеріалів до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення та розпочато 4 кримінальних провадження (1 кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ст. 209 КК України, та 3 –за предикатними злочинами).

Три дослідження матеріалів долучено до матеріалів кримінальних проваджень, по одному матеріалу триває оперативне відпрацювання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here