Головна Новини Ще не було тепла, а вже є сім потопельників

Ще не було тепла, а вже є сім потопельників

В управлінні ДСНС Тернопільської області назвали сумну статистику: станом на 31 травня 2017 року на водоймах Тернопільщини через необережну поведінку втратили життя 7 осіб.

Часто однією з головних причиною загибелі людей на воді стає людська необачність та необережність. Ще однією з причин того, чому люди гинуть на воді – купання на стихійних, необладнаних рятувальними постами водоймах. Там, де купатися недозволено, мають встановлюватися відповідні таблички. Адже, безпечно купатися лише в спеціально-визначених для цього місцях.

Управління ДСНС України у Тернопільській області застерігає:  не наражайте своє життя на небезпеку та непотрібний ризик – відпочиваючи поблизу водойм, неухильно дотримуйтесь елементарних правил, які дозволять вберегти життя та здоров’я: не купайтеся у невідомих вам та невизначених для цього місцях, не дозволяйте дітям купатися без нагляду дорослих, не заходьте у воду в нетверезому стані! Пам’ятайте, ваша необережність та необачність під час відпочинку на воді може призвести до незворотних та трагічних наслідків.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here