Головна Новини Чоловік на Дністрі нарибалив на штраф

Чоловік на Дністрі нарибалив на штраф

23 лютого 2018 року при проведенні рибоохоронного рейду інспекторами Тернопільського рибоохоронного патруля спільно з Івано-Франківським рибоохоронним патрулем затримано браконьєра, який виловив червонокнижну марену звичайну. Крім даної риби у чоловіка було виявлено 36 екземплярів підуста звичайного. Загальна вага риби становила 16,7 кг. Збитки, завдані рибному господарству внаслідок порушення, склали 1554 грн.

Вилов водних біоресурсів громадянин здійснював за допомогою забороненого знаряддя лову – сітки ставної. Правопорушення сталось на р. Дністер, біля с. Вістря, Монастириського району Тернопільської області. За фактом незаконного вилову риби складено протокол про адміністративне порушення за ч.4 ст.85 КУпАП.

Розрахунок за незаконне добування марени звичайної здійснювався відповідно до постанови КМУ від 07.11.2012 №1030 «Про розмір компенсації за незаконне добування, знищення або пошкодження видів тваринного і рослинного світу, занесених до Червоної книги України, а також за знищення чи погіршення середовища їх перебування (зростання)».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here