Народний депутат Олег Барна звернувся до В. Гройсмана про відновлення роботи спиртових заводів на Тернопільщині, зокрема Марилівського спиртзаводу який був флагманом спиртової галузі і виготовляв спирт класу люкс.
“За 2 роки ДП “Укрспирт” так і не зуміло належним чином організувати роботу спиртових заводів. А тому звернувся із запитом до Прем’єр-Міністра В.Гройсмана про особисте втручання та вирішення питання запуску спиртових заводів зокрема Марилівського та Борщівського на моєму виборчому окрузі” – каже Олег Барна.

У відповіді які надав Степан Кубів прозвучало зокрема таке: “В Україні є 80 спиртових заводів, а за даними експертів які досліджуали галузь потрібно 12 — 15 спиртзаводів. Друге. ДП Укрспирт буде проведена повна інвентаризація щодо обліку і контролю випуску і наповнення державного бюджету. Третє. На рівні державних адміністрацій спільно із агропомисловим міністерством буде проведена спільна оцінка діяльності за 20161рік і необхідність переорієнтації окремих спиртзаводів для проведення іншої продукції яку вни можуть робити.

В Тернопільській області ми провели відповідну роботу із головою обласної державної адміністрації і буде прийнято рішення конкретно по питанню яке ви підняли”.
Категорії: Новини

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: