Головна Суспільство Страхування авто від воєнних ризиків

Страхування авто від воєнних ризиків

Застрахувати авто від воєнних ризиків — можливо. Поліс ОСЦПВ і не покриває дану категорію збитків, але вам завжди доступна послуга з оформлення добровільного страхування КАСКО. Ще недавно ця група ризиків не покривалась стандартним договором. Проте деякі компанії врахували реалії сьогодення та розширили програму.

Особливості страхування КАСКО у воєнний час

Одна з причин купити страховку на авто за програмою КАСКО — те, що можна самостійно обрати кількість та характер ризиків. При настанні страхового випадку, вказаного у договорі, власник може бути повністю впевнений у тому, що отримає належну компенсацію.

Добровільне страхування передбачає захист транспортного засобу від наслідків ДТП, стихійних явищ та вандалізму. Тепер у деяких компаніях можна замовити розширений пакет послуг, який покриває військові ризики. Так, власник може застрахувати авто від наслідків:

  •          обстрілів;
  •          мародерства;
  •          влучання уламків.

Тому, якщо ви плануєте оформити КАСКО з покриттям воєнних ризиків, обирайте компанію, що надає такі послуги. До прикладу, сервіс «Страхування в Одесі для Вас» пропонує надійний захист від наслідків будь-яких пошкоджень, пов’язаних з вилученням снаряда чи уламків. Обирайте розширену програму та будьте абсолютно спокійні за матеріальні наслідки у будь-яких обставинах, навіть враховуючи військовий стан в країні.

Від чого залежить ціна страховки на авто з покриттям воєнних ризиків?

Вартість страхового поліса КАСКО залежить від ряду критеріїв та факторів. При розрахунку ціни компанії беруть до уваги такі моменти:

  • кількість та характер обраних ризиків;
  • технічні характеристики та стан автомобіля;
  • термін дії договору;
  • персональні ризики клієнта;
  • розмір франшизи.

При настанні страхового випадку компанія компенсує вартість ремонту автомобіля або здійснює виплати, еквівалентні сумі збитків. З таким полісом на руках не доведеться хвилюватись за зовнішні обставити та матеріальні наслідки. Розширена програма страхування, яка покриває воєнні ризики, дарує впевненість та спокій у будь-яких ситуаціях.

Наразі договір КАСКО можна оформити не лише в офісі обраної компанії, а й віддалено. Онлайн сервіси дозволяють придбати бажаний поліс прямо з дому. Цифрова страховка має абсолютно таку ж саму силу, як і звичний паперовий варіант. Тому оформити поліс можна тепер не лише надійно, а й максимально зручно.