Головна Новини Чиновники збудували “віртуальний”майданчик, а гроші привласнили

Чиновники збудували “віртуальний”майданчик, а гроші привласнили

57531_1_1Замість дитячого майданчика – хащі, а бюджетні гроші витрачені на будівничцтво «віртуального» дитячого майданчиками давно осіли в кишенях чиновників.

Факт зловживання бюджетними коштами задокументували співробітники сектору боротьби з економічною злочинністю Монастириського райвідділу внутрішніх справ. Причетними до розтрати п’ятнадцяти тисяч гривень виявилися посадові особи Коропецької селищної ради та приватний підприємець, який мав виконати роботи з облаштування дитячого майданчика.

– Тривогу забили активісти селища, – розповів начальник монастириськоїміліції Андрій Гожій. – Люди довго оббивали пороги районної влади, аби нарешті збудувати на території дитячого садка відпочинкову зону для малечі, і коли гроші нарешті були виділені, з нетерпінням стали чекати  на будівництво.

Та наприкінці минулого року стало відомо, що акти виконаних робіт уже підписані, бюджетні гроші перечислені на рахунок приватного підприємця. А де ж дитячий майданчик? Цим питанням зацікавилися й  оперативники районної міліції. Відповідь вилилася у кримінальне провадження.

Зі слів Андрія Гожія, було встановлено, що посадові особи Коропецькоїселищної ради, вступивши у злочинну змову з приватним підприємцем, який мав бути виконавцем робіт,  привласнили п’ятнадцять тисяч гривень.

За фактом привласнення, розтрати чи заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем (частина друга статті 191 ККУ) порушено кримінальне провадження.

Карається таке злодіяння обмеженням волі або ув’язненням  на термін до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here