Головна Новини Церква в Інстаграмі: тернопільський священик розповів, як рік молиться в мережі

Церква в Інстаграмі: тернопільський священик розповів, як рік молиться в мережі

На Тернопільщині священик Василь Германюк уже рік збирає духовну парафію на своїй сторінці в мережі Інстаграм.

Отець очолює парафію Української греко-католицької церкви у містечку Скала-Подільська. Щодня він вмикає трансляцію та молиться у прямому ефірі, пише Зік.

На своїй сторінці у соцмережі отець розповів про підсумки року молитви в Інтернеті.

що людина прокидається вранці і першим її кроком є відкриття Інстаграм, щоб глянути, хто що там вподобав і кинув новенького, я пропоную, по совісті, духовну альтернативу – помолитись разом зі мною ранішню й вечірню молитву у прямій трансляції і згодом, в записі на 24 години. Це своєрідна допомога тим, хто, прокинувшись, забув змовити «Отче наш» і «Богородице Діво», адже одним з найперших дій зранку та перед сном має бути подячна молитва», – пояснює священик.

За рік молитви у мережі отець Василь зібрав уже чималу Інтернет-парафію. За його словами, охочих отримати таке благословення стає щораз більше.

«До популяризації духовної ініціативи я мав біля 500 осіб, які стежили за пропозицією онлайн-молитви, а через рік їх стало понад 2700. Окрім молоді, долучаються люди усіх вікових категорій. Серед підписників є чимало заробітчан, які потребують духовної підтримки», – розповідає отець Василь.

Збільшення кількості охочих разом помолитися мотивувало священика робити це якомога частіше. Тож недільна молитва, з якої він починав Інтернет-служіння, переросла у щоденні прямі трансляції вранці та ввечері з короткими повчаннями й благословенням.

Нині священик уже транслює і недільну Святу літургію та цікаві урочистості на парафії, а також публікує потрібну вірянам духовну інформацію.

Підписатись на сторінку священика можна за посиланнями в Інстаграмі: @hvmnew.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here