Головна Новини У Франції засудили вбивць Василя Штанграта із Тернопільщини

У Франції засудили вбивць Василя Штанграта із Тернопільщини

Напевне, багато з вас пам’ятають історію трьохрічної давності, пов’язану зі зникненням і вбивством молодого українця у Франції – Василя Штанграта.

Три роки тривало досудове слідство. Французька  кримінальна поліція приїжджала для опитування свідків навіть в село Стінка, Бучацького району, Тернопільської області, що в Україні.
Суд розпочався 2 -го вересня 2021 -го року в французькому Палаці Правосуддя Бобіні – і тривав  аж до 9 вересня.
Вирок винесено: двом обвинувачуваним, односельцям вбитого Василя, оголошено  наступне покарання: пану Б.І – 25-ть років тюремного увязнення, пану О.І. – 20-ть років тюремного увязнення.
“Слава справедливому і гуманному  французькому суду за проведену грандіозну роботу, за допомогу в наданні родичам потерпілої сторони  перекладачів і  адвоката. Особливо вдячні  панові адвокату Maitre Quentin Dekimpe за високий професіоналізм і підтримку! 

Окрема подяка від нашої французької Асоціації “АРТ культура і креативність” всім тим, хто допомагав в пошуках зниклого: паризькому центральному відділу французької кримінальної поліції, волонтерам та свідкам, які не побоялися стати на сторону правди і справедливості!” повідомляє Lyubov Richard

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here