Головна Новини У Тернополі учасники злочинної організації постануть перед судом

У Тернополі учасники злочинної організації постануть перед судом

ув'язнений

Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду  обвинувальний акт щодо 2 організаторів та 8 учасників злочинної організації, які реалізовували через телеграм-канали та інтернет-магазини Тернопільщини й Хмельниччини наркотики і психотропи.

Обвинуваченим інкримінують легалізацію (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом, створення, керівництво злочинною організацією, а також участь у ній, використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, збут наркотичних засобів та психотропних речовин (ч. 1, ч. 2 ст. 209, ч. 1, ч. 2 ст. 255, ч. 2 ст. 306, ч. 3 ст. 27, ч. 4 ст. 28, ч. 2, ч. 3 ст. 307 КК України).

За даними слідства, організаторами протиправної діяльності були хмельничанин разом зі своєю співмешканкою. Вони створили два інтернет-магазини з продажу наркотиків та психотропів, залучивши до роботи загалом 16 осіб. На «бізнесмена» працювало 7 гуртових розповсюджувачів наркотиків та маркетолог, а також 8 закладників, які не входили до злочинної організації. Клієнтами підприємців були жителі Тернопільської та сусідньої областей. В асортименті продавців були фактично всі види заборонених речовин.

6,5 млн грн, отриманих від обігу наркотиків та психотропів, підозрювані легалізовували через банківські операції. Частково кошти використовувалися для продовження злочинної діяльності, яку у час війни наркоторговці активізували. В рамках розслідування правоохоронці провели 20 санкціонованих обшуків на Тернопільщині та Хмельниччині. Вони виявили та вилучили наркотики на 1 млн грн, а також близько 600 тис грн та 2000 дол США готівкою.

У процесі досудового розслідування підозрюваними внесено заставу на понад 3 млн грн, з яких, за принципової позиції прокурора та відповідного рішення суду, понад 1,5 млн грн перераховано на потреби ЗСУ.

Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here