Головна Новини У Тернополі проведуть Східноєвропейський Кубок з аквабайку та етапи Чемпіонату світу з...

У Тернополі проведуть Східноєвропейський Кубок з аквабайку та етапи Чемпіонату світу з водно-моторного спорту

З 25 по 27 серпня на тернопільському ставі відбудеться Східноєвропейський Кубок з аквабайку (фрістайл), етап Чемпіонату світу з водно-моторного спорту у класі F500, етапи чемпіонату Європи з водно-моторного спорту у класах F250 та F125 та Кубок міського голови у класі F 550.

Так, впродовж дня 25 серпня (п’ятниця) в районі відпочинкової зони «Циганка» відбуватимуться тренувально-показові виступи з аквабайку. В цей самий час в районі Набережної ставу в парку Шевченка з 13 години проходитимуть кваліфікаційні заїзди чемпіонату світу з водно-моторного спорту. А урочисте відкриття цієї спортивної імпрези заплановане на 26 серпня (субота) на 18 годину (сцена біля причалу).

Змагання водно-моторників продовжуватимуться 27 серпня, у неділю, і о 18 годині учасників дійства та тернополян і гостей міста чекає церемонія закриття змагань.

На час проведення змагань екскурсійно-прогулянкові поїздки теплоходами «Герой Танцоров» та «Капітан Т.Парій» на тернопільському ставі проводитися не будуть.

До слова, під час проведення Чемпіонату на Набережній ставу та у парку ім.Т.Шевченка відбуватиметься чимало заходів, зокрема гастрономічний фестиваль, виступи тернопільських гуртів, презентація саунд – треку фільму «Данило Галицький», open-air за участю кращих діджеїв України та концерт культового українського гурту «Kozak System».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here