Головна Новини У Тернополі обікрали склад з речами, які передала діаспора для АТОвців

У Тернополі обікрали склад з речами, які передала діаспора для АТОвців

У Тернополі з столової колишнього “Комунтрансу “по вул. Тролейбусна,7а, невідомими особами викрадено всі речі, продукти харчування, медикаменти та перев’язувальні матеріали, які були зібрані для передачі нашим захисникам, – про це у мережі Фейсбук пише Марія Шестопалка‎. 

Значну частину вкраденого надійшло із діаспор різних країн, – каже волентерка.

Окрім продуктів були викрадені посуд та електроприлади, які використовувалися для приготування їжі.

  • Цим ганебним вчинком “прославлено” наше місто на всі країни, які надавали нам посильну гуманітарну допомогу для воїнів. МОЖЕ ЗАГОВОРИТЬ СОВІСТЬ У ТОГО ХТО ЦЕ ЗРОБИВ!
    ЛЮДИНО! Задумайся над своїми вчинками! Якщо ти свій поступок приховав від людей, то ГОСПОДЬ ВСЕВИШНІЙ все бачить і за все треба буде відповісти. Адже за добро Бог винагороджує до четвертого покоління роду, а за кривду і погані вчинки карає до сьомого покоління.
    Не наражайте своїх дітей, онуків та правнуків на покарання, яке Ви вчинили, щоб невинні діти не страждали за Ваш поступок.
    Якщо проснеться Ваша совість і ви самі засудите свій ганебний вчинок то ПОВЕРНІТЬ ВКРАДЕНЕ. Гарантую, що Вашого імені я ніколи і нікому не розголошу, – просить пані Марія, пише Погляд.


Телефон пані Марії 0677013660.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here