Головна Новини У Тернополі запрацювали ще п’ять дитячих садочків

У Тернополі запрацювали ще п’ять дитячих садочків

Загалом працюють 23 дошкільні навчальні заклади

Офіційно

З 30 травня у Тернополі відновили свою роботу ще 5 дитячих садочків у різних мікрорайонах міста. Це заклади дошкільної освіти №22 і №37 та дошкільні підрозділи початкових шкіл №№2, 3, 4.

Де запрацювали садочки

За словами міського голови Тернополя, рішення про збільшення кількості працюючих дитячих садочків було прийнято з врахуванням інформації від працівників управління освіти та керівників дитячих садочків.

«У Тернополі постійно моніториться ситуація щодо необхідності відкриття додаткових закладів дошкільної освіти. Зокрема й щодо відповідності дитячих садочків рекомендації Міністерства освіти і науки України щодо організації освітнього процесу в умовах військових дій. Працівники управління освіти перевірили підвальні приміщення садочків, чи пристосовані вони до перебування там дітей під час повітряних тривог. Тому, враховуючи звернення громадян, відкриті ще додатково 5 дитячих садочків, це ДНЗ №22 на вулиці Богдана Лепкого, ДНЗ № 37 на вулиці Макаренка, №2 на Стуса, №3 на Братів Бойчуків, №4 на вулиці Бригадній, – зазначив Сергій Надал.

Скільки всього працюючих садочків

Нагадаємо, від початку травня у місті відновлено освітню діяльність в 12-ти чергових дошкільних навчальних закладах та в одному дошкільному підрозділі початкової школи №5, які розміщені у різних мікрорайонах міста. Через велику кількість охочих, з 16 травня у Тернополі розпочали працювати ще п’ять дошкільних навчальних закладів – №№ 11, 12, 17, 26, 31.

Таким чином, наразі у Тернополі працюють 23 дошкільні навчальні заклади.

Що потрібно для відвідування садочка

Для відвідування чергового дитсадка батькам необхідно звернутися до керівника закладу, який відвідувала ваша дитина до початку війни. У садку треба написати інформовану заяву-згоду на відвідування закладу освіти вашою дитиною під час воєнного стану, а також додати довідку з місця роботи одного з батьків. Відвідувати дитсадки можуть не лише діти, батьки яких працюють у Тернополі, а й ті дошкільнята, один з батьків яких служить в ЗСУ.

Після заповнення цих документів завідувач особисто скерує батьків до найближчого чергового дитсадка, який відвідуватиме на час воєнного стану ваша дитина.

Порядок зарахування у садочок

Першочергово забезпечуються місцями діти, у яких батьки (мама і батько) військовослужбовці та офіційно працюють. За наявності вільних місць зараховуються діти, у яких один з батьків працює.