Головна Новини У Тернополі відбувся турнір з футзалу пам’яті полковника СБУ Руслана Муляра

У Тернополі відбувся турнір з футзалу пам’яті полковника СБУ Руслана Муляра

У Тернополі відбувся турнір з футзалу пам’яті співробітника СБ України полковника Руслана Муляра, який загинув 26 травня 2018 року на Луганщині під час виконання службового обов’язку.

У змаганнях взяли участь десять місцевих команд. Спортсмени представляли збірні УСБУ в Тернопільській області , обласні команди Прокуратура Тернопільської області, Нацгвардії, ДФС у Тернопільській областіГУНП В Тернопільській Області та Патрульна поліція Тернопільської області , Управління ДСНС України у Тернопільській області44 окрема артилерійська бригада ЗСУ, ФК «Агропродсервіс-ветеран» та Тернопільська загальноосвітня школа №20 імені Руслана Муляра.

Учасники змагань вшанували пам’ять полковника Муляра, який протягом усього життя захоплювався цим видом спорту, був незмінним голкіпером збірної Тернопільського Управління СБ України.

За результатами змагань першість виборола команда ФК «Агропродсервіс-ветеран», другими стали гравці патрульної поліції, «бронза» змагань дісталася регіональному управлінню Служби безпеки.

Після завершення турніру начальник УСБУ в Тернопільській області Віталій Найда подякував учасникам та організаторам спортивного заходу. «Служба безпеки уже шостий рік поспіль протистоїть збройній агресії Росії. На жаль, ця боротьба не минає без болісних втрат. У травні минулого року Тернопільщину сколихнула сумна звістка: за мир, свободу і незалежність України віддав життя ще один її син, наш побратим Руслан Муляр. Це найбільша жертва і найвища ціна, яку спроможна заплатити людина, боронячи рідну землю. Пам’ять про нього завжди житиме у наших серцях та справах» – наголосив В. Найда.