Головна Новини У Тернополі відбувся молитовний сніданок за мир в Україні

У Тернополі відбувся молитовний сніданок за мир в Україні

У Тернополі 25 серпня відбувся молитовний сніданок.

Духовенство, представники влади, громадськість, військовослужбовці та волонтери з Тернопільщини й сусідніх областей помолилися за перемогу, відновлення миру та відбудову України.

– Віками ми гідно продовжували українські духовні традиції, плекали дітей в любові до Бога і Батьківщини та зберігали силу національного духу навіть попри заборони, переслідування і масові розправи. Сьогодні дякуємо Богові за єдність. Адже це – потужна духовна зброя. Це те, на що у ворога ніколи не буде протидії. Бачимо, що, на жаль, де не було єдності, духовності, де не втримали національного спадку – віри, мови, культури, глибинних цінностей –  саме там лютує нечисть. Ми відчуваємо повну відповідальність і Боже благословення у намірі завершити цю війну перемогою над всесвітнім злом, – зазначив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

Він також підкреслив, що справжня перемога – це не лише звільнення рідної землі від ворога, а наповнення нашої духовності українським змістом.

– Просимо у Бога стійкості, мудрості і глибокої віри, щоб гідно довершити справу великих Українців, наших полеглих Героїв, і вберегти від війни наступні покоління. Тож нехай благословить Господь усіх нас!– наголосив голова Тернопільської обласної ради.

Участь у молитовному сніданку також взяла голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

– Попри жорстоку та страшну війну ми залишаємося нескореним народом з тисячолітньою історією, який прагне залишатися вільним господарем на своїй землі, хоче плекати свою культуру та традиції. Сьогодні Україна є лідером поміж демократичних спільнот та великою нацією. На Україну нині рівняється увесь світ. Дякую колегам з Тернопільщини за дружбу та співпрацю. Ми спільно йдемо вперед, радіємо здобуткам один одного та разом творимо сильну українську державу,  розповіла Ірина Гримак.  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here