Головна Новини У Скалаті люди не дали київським поліцейським забрати “швидку”

У Скалаті люди не дали київським поліцейським забрати “швидку”

У Скалаті люди зібралися на подвір’ї лікарні і не дають столичним правоохоронцям забрати «швидку», придбану за кошти громади.

За словами голови Скалатської ОТГ Петра Савончака, автомобіль швидкої допомоги вони придбали через електронну систему “Prozorro” на початку 2021 року і вже з квітня її використовували для потреб жителів громади, пишуть Тернополяни

«Сьогодні у Скалат приїхали представники виконавчої служби міста Київ. Розповідають, що за рішенням Голосіївського райсуду «швидку» вони змушені конфіскувати, мовляв, вона була незаконно придбага попередніми власниками. Оригіналу ухвали суду нам не надали», — каже голова ОТГ Петро Савончак.

Відомо, що поліцейські вже забрали ключі від машини та техпаспорт.  Та люди разом із представниками місцевої влади не мають наміру віддавати автомобіль, адже переконані – рішення і сама конфіскація  незаконними.

На подвір’ї лікарні люди намагалися відстояти машину та не дали представникам поліції забрати майно, що належить громаді. Керівництво ОТГ вимага залишити “швидку” у Скалаті до встановлення всіх обставин та винних осіб.

217799604_1178990472604186_5798254937535688888_n.jpg

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here