Головна Новини У передостанній день весни втопилися п’ятеро хлопчиків

У передостанній день весни втопилися п’ятеро хлопчиків

Від початку цього року на воді загинуло шістнадцять краян, – повідомляє ДСНС в області. Передостаннього дня весни в Україні вода забрала життя п’яти хлопчиків, одна з трагедій трапилася на Тернопільщині. У Зборівському районі втопився шестирічний хлопчик. «Хлопчик пішов на пасовище, довго не повертався. Тож матір пішла шукати дитину. На превеликий жаль, хлопчика вона знайшла вже неживого у річці Південний Серет. Жінка викликала поліцію. Наразі тривають слідчі дії, оскільки остаточні причини трагедії невідомі», – розповідає головний водолазний фахівець області Василь Шуль. Відтак рятувальники просять жителів краю, пильно стежити за відпочинком дітей влітку, пише ЗЗ

«Минулого купального періоду наша служба врятувала понад тридцять людей. І хоча літо тільки почалося, наша служба вже цього сезону врятувала десять осіб. Ми стараємося прибути до трьох хвилини, до шести хвилин піднімаємо людину», – додає Василь Шуль. Як наголошують фахівці рятувально-водолазної служби, смерть у воді наступає за лічені хвилини. Відтак допомогу необхідно надавати відразу.

Купання у річках особливо небезпечне, – наголошують фахівці ДСНС. А загалом в області є лише три водойми, у яких дозволено купатися: Дальній пляж Тернопільського ставу, «Циганка», та водойма у Ланівцях.

Софія Романська

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here