Головна Новини У картинній галереї триває виставка тернопільського художника Юрія Яворського

У картинній галереї триває виставка тернопільського художника Юрія Яворського

Виставку картин презентував художник із Тернополя Юрій Яворський у картинній галереї, що на вулиці Сагайдачного, 13.  Художник розповідає, що це перша його виставка, і триватиме вона ще до 13 грудня, відтак всі охочі тернополяни можуть побачити неймовірні полотна пана Юрія.

Як зізнається художник, хоч і працює на іншій роботі, та художнє мистецтво   – це його покликання. Відтак творить свої картини вже близько двох десятків років. Його дітища, натхненні творчістю Сальвадора Далі, Ван Гога та Пікассо, створені у стилі сюрреалізму, який передає глибокий внутрішній світ тернопільського художника. Що цікаво, батько Юрія також був знаним у Тернополі митцем – Яворський Іван Васильовичем (1950-2001р.), член спілки художників України.

  • В дитинстві я не дуже цікавився тим, як малює батько, і не міг подумати, що піду тією ж дорогою. Але тепер я ні на секунду не маю сумнівів, що вибрав вірний шлях. Хотів би я з ним порадитись, поговорити про свої роботи і техніку виконання, отримати якісь цікаві поради, прислухатись до його ідей, і врешті решт просто поговорити… але на жаль…,- констактує Юрій Яворський. – Зараз, працюючи над своїми роботами, я впевнений що все роблю правильно, і батько був би радий за мене! В спадок від батька отримав можливість розвиватися в мистецтві, як художник. Відправивши мене на навчання в коледж мистецтв, мої батьки зробили правильний вибір, за що я їм дуже вдячний.

Художник розповідає, що з часом його все більше і більше затягувало у світ безмежних творчих ідей і поглядів, цікавих кольорових композиційних поєднань, графічних перетинів ліній та пластики різних предметів. Ставало все цікавіше і цікавіше шукати і бачити щось нове.

  • Я працюю в техніці живопис (маслом на полотні), також виконую копії на замовлення, в скульптурі себе шукаю, але на даний момент мені цікаво працювати з кольоровими олівцями.

Саме роботи кольоровими олівцями і презентовані на виставці, яка триватиме ще впродовж двох тижнів  До слова, тим, хто хоче детальніше ознайомитися із творчістю Юрія Яворського, радимо відвідати також його сайт javorsky. com. ua

realno.te.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here