Головна Новини Усі ремонтні роботи тепер доступні на сайті Тернопільської міської ради

Усі ремонтні роботи тепер доступні на сайті Тернопільської міської ради

На цьому тижні на сайті Тернопільської міської ради з’явився онлайн-інструмент – “Антикорупційна карта ремонтів”. За допомогою цього діджитал-інструменту кожен українець може перевірити стан ремонту свого будинку, під’їзду, або ж дитячого садочку чи лікарень. Якщо ж ремонт був не зроблений, або ж виконаний неякісно, то кожен може перевірити це на карті, та надіслати скаргу для юристів Антикорупційного штабу.

 Знайти цей інструмент можна за наступною схемою: 

  1. Заходимо на сайт міської ради – https://tmrada.gov.ua/; 
  2. Гортаємо сайт донизу; 
  3. З правого боку, під розділом «Відкриті дані» знаходиться «Антикорупційна карта ремонтів».

 Карта  оновлюється у режимі онлайн, та охоплює усі куточки України – від маленьких сіл до великих міст. Тернополяни мають можливість перевірити свої будинки, двори або школи, куди ходять їхні діти та залишити на сайті скаргу чи фотографії об’єкту. Юристи Антикорупційного штабу обробляють усі отримані скарги щодо невідремонтованих покрівель в будинках, незамінених вікон в школах та непрокладених тротуарних плиток в Тернополі і добиваються виправлення порушень.

Додатково:

Антикорупційний штаб — це громадська організація, метою якої є запобігання та протидія корупції, а також зменшення толерантності до корупції серед населення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here