Головна Новини Три жертви морозів на Тернопільщині

Три жертви морозів на Тернопільщині

З nhb  початку року в Тернопільській області зафіксовано 19 випадків переохолодження, внаслідок яких 5 людей загинули, 14 – травмовано.
12:07. До Теребовлянської центральної районної клінічної лікарні з обмороженням пальців правої і лівої кісті та пальців правої і лівої стоп госпіталізовано жителя с. Папірня Теребовлянського району, громадянина 1986 р.н. Потерпілого виявила сестра у його власному домогосподарстві та викликала працівників екстреної медичної допомоги. В даний час потерпілий перебуває у задовільному стані.

12:00. До Бережанської центральної районної клінічної лікарні з обмороженням обох стоп госпіталізовано жителя с. Шибалин Бережанського району, громадянина 1959 р.н. Потерпілий отримав обмороження внаслідок довготривалого перебування на вулиці в гумових чоботах. В даний час потерпілий перебуває у задовільному стані.

21:30. До Теребовлянської центральної районної клінічної лікарні з обмороженням нижньої третини обох гомілок та обох стоп ІІІ ступеня госпіталізовано жителя с. Могильниця Теребовлянського району, громадянина 1976 р.н. Потерпілий отримав обмороження під час заготівлі дров в місцевому лісі. В даний час стан потерпілого – середньої важкості.

Всього з початку року в області зафіксовано 19 випадків переохолодження, внаслідок яких 5 людей загинули, 14 – травмовано.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here