Головна Новини Тернопільські мільйонери стали багатими завдяки спадку і подарункам

Тернопільські мільйонери стали багатими завдяки спадку і подарункам

З початку цьогорічної деклараційної кампанії, яка стартувала 1 січня, жителі області до податкових інспекцій вже подали 1739 декларацій про майновий стан і доходи за 2016 рік. Із загальної кількості декларацій 865 подано громадянами, які зобов’язані були це зробити, а 874 – з метою отримання податкової знижки.

Зокрема, серед декларацій громадян, які обов’язково мали прозвітувати перед державою про свої статки, у 449 відображено доходи за договорами спадщини чи дарування на суму 49,8 млн грн, 198 – доходи від продажу нерухомого чи рухомого майна на суму понад 20,7 млн грн, 55 – доходи від здавання в найм майна на суму 1,5 млн грн, 36 – отримані доходи від здійснення незалежної професійної діяльності на суму 1,2 млн. гривень.

Серед декларантів семеро відобразили доходи понад мільйон гривень на загальну суму 14,9 млн гривень. Основними джерелами таких доходів є продаж нерухомого та рухомого майна, спадщина та дарування, інші доходи.

Загалом з початку року платники прозвітували про 85,1 млн грн отриманих доходів та самостійно нарахували 3,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 814 тис. грн військового збору.

Нагадуємо, крайній термін подання декларації про майновий стан і доходи за 2016 рік 03 травня 2017 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here