Головна Новини Тернопільські ДАІвці виявили 11 фактів нелегальних перевезень маршрутками

Тернопільські ДАІвці виявили 11 фактів нелегальних перевезень маршрутками

водій маршруткиТернопільські ДАІвці протягом 10 днів, проводили профілактичні заходи пов’язані зі безпекою на пасажирському транспорті. 

Особлива увага перед виїздом на лінію зверталася на технічний стан, справності основних та аварійних виходів, комплектацію транспортних засобів, які використовуються для пасажирських перевезень. У ході перевірки правоохоронці оглянули 496 одиниць техніки, через технічні несправностінедопустили до експлуатації два транспортних засоби.

Під контролем перебували умови відпочинку водіїв, якості проходження нимипередрейсових медичних оглядів та технічного огляду транспорту.

Під час проведення перевірок роботи водіїв, які здійснюють пасажирські перевезення на лінії, особлива увага зверталася на умови організації перевезень пасажирів та дотриманням водіями Правил дорожнього руху. При проведенні заходів виявлено 115 таких порушень, крім того працівникамиУкртрансінспекції в області складено 11 матеріалів за здійснення водіями нелегальних перевезень.

Головна мета заходів Державтоінспекції по контролю за пасажирськими перевезеннями – зробити їх безпечними та комфортними, щоб людина, сідаючи в автобус чи тролейбус, мала впевненість у власній безпеці, а водії відчували всю міру відповідальні за життя та здоров’я людей. Щоб пасажири з повагою ставилися до важкої праці водія, а ввічливість і взаєморозуміння між ними стали нормою життя.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here