Головна Новини Тернопільська обласна ДЮСШ у ТОП-10 Командного чемпіонату України з легкої атлетики

Тернопільська обласна ДЮСШ у ТОП-10 Командного чемпіонату України з легкої атлетики

Одинадцятеро юних легкоатлетів відстоювали честь Тернопілля на Командному чемпіонаті України

На оновленому стадіоні «Трудові резерви» у місті Дніпро упродовж двох днів тривав Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР. У змаганнях взяли участь 707 юнаків та дівчат 2002 р.н. і молодші. Тернопільську область на турнірі представили 11 легкоатлетів з обласної ДЮСШ,  Зборівської та ОДЮСШ з літніх видів спорту, Чортківської та Бучацької ДЮСШ.

Як повідомили у Федерації легкої атлетики області, у цьому віці ще годі чекати стабільно високих результатів, але без медалей ми не залишились. Так, досить вдало виступили наші штовхальники ядра: пославши снаряд на 11.62 м, бронзову нагороду здобула Валентина Павлів (тренери Головацький М.М.,Чуба І.В., Бучацька ДЮСШ); Вікторія Мітюрьова з результатом 10.61 стала шостою; десяті місця вибороли Наталія Гривняк (10.01 м), Андрій Жук (13.56 м), та Дарина Мостова у метанні спису (29.72 м) – усі вихованці ОДЮСШ (тренери Шмуляєва Г.М., Дахновський Л.В.).

Також треба відзначити наймолодших учасниць: Антонюк Андріана в бігу на 3000 м зайняла сьоме місце (тренер Небельський В.Р.,Зборівська ДЮСШ), Губанова Люба стала одинадцятою у спортивній ходьбі на 3000 м (тренер Зозуля В.М., КУТОР ОДЮСШ з літніх видів спорту).

Додамо, що серед 52 ДЮСШ України, які змагались в командному заліку, набравши 105 очок обласна ДЮСШ зайняла десяте місце.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here