Головна Новини Тернополян просять допомогти зробити свято для діток, прикутих до ліжка

Тернополян просять допомогти зробити свято для діток, прикутих до ліжка

“З 10 по 18 грудня 2018 року на базі Збаразького районного центру соціальних служб триватиме передсвядкова акція “Я – ПОМІЧНИК МИКОЛАЯ!”, у якій кожен небайдужий може взяти безпосередню участь. А саме – принести солодощі, фрукти, засоби гігієни і, можливо щось, що на вашу думку, може сподобатися таким діткам (а це важко вгадати) та полегшити будні втомленим батькам.

Я вірю, що багато людей не залишаться байдужими. Повірте, що коли Ви робите добру справу, то на душі у Вас також стає світліше. А ми – колектив ЗРЦСССДМ, розвеземо Ваші дарунки по пунктах призначення та опублікуємо фотозвіт на своїй сторінці. Ну що? ПОЧАЛИ!”, – пише директор Збаразького ЦСССДМ Руслана Боднар.

Всі ми знаємо, що є дорослі та діти з проблемами здоров’я, які прикували їх до ліжка навіки… Дехто з нас бачив їх по телевізору, по інтернету… Дехто чув від знайомих чи лікарів про таких діток… Є й такі люди, що самі зустрілися на життєвому шляху з такою бідою… і ще – є такі, що часто мають справу з сім’ями, у яких живуть (хоча це важко назвати життям) такі діти. На це дуже важко дивитися, але ще важче тим батькам, котрі тягнуть таку непосильну ношу до самої смерті без будь-якої надії на зміни до кращого… Це справді страшно… Пенсія на таку дитину складає близько 1600 грн. в місяць, матір (чи батько), котрі змушені доглядати за дитиною з інвалідністю I групи одержують аж 50! грн. щомісячно… При цьому, що на роботу може влаштуватися лише один з подружжя, щоб забезпечувати сім’ю. На жаль, зараз часто матері залишаються сам на сам з тяжкою бідою, бо чоловіки не витримують…

Чому я все це написала? А тому, що подумала: ДАВАЙТЕ УСІ РАЗОМ ЗРОБИМО БОДАЙ МАЛЕНЬКЕ СВЯТО ДЛЯ ДІТОК, ПРИКУТИХ ДО ЛІЖОК ТА ЇХ БАТЬКІВ!”

Фото з відкритих джерел в інтернеті

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here