Тернополян дратує реклама на вікнах громадського транспортуТернополянка Алла просить владу звернути увагу на зовнішній вигляд громадського транспорту. Мовляв, вікна обклеєні рекламою, це не естетично і не комфортно.

“Зверніть увагу на рекламі на міському транспорті -вікна повністю або частково заліплені рекламою це має ніякого естетичного вигляду а пасажири їдуть як в коробках шофер не оголошує зупинки а в мороз вікна ще й замерзають .Прохання забороніть рекламу на вікнах міського транспорту”, – написала  жінка на сайті міськради.

Проте влада розводить руками, бо згідно закону не має права втручатися.

“Згідно статті 18. «Реклама на транспорті» Закону України «Про рекламу»: п.1. Розміщення реклами на транспорті погоджується лише з власниками об’єктів транспорту або уповноваженими ними органами (особами). При погодженні розміщення реклами на транспорті втручання у форму та зміст реклами забороняється. П.3. За умови розміщення реклами на транспорті з дотриманням вимог безпеки і правил дорожнього руху забороняється вимагати від власників транспортних засобів отримання дозволів, погоджень, інших документів щодо розміщення реклами”, – опублікували відповідь на скаргу пані Алли.
Категорії: Новини

Теги: ,,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: