Головна Новини Тернополяни вимагають ввести мораторій на підняття цін у громадському транспорті

Тернополяни вимагають ввести мораторій на підняття цін у громадському транспорті

Чимало жителів Тернополя занепокоєні тим, що з 1 жовтня у громадському транспорті на 1 грн. зросте ціна на проїзд. Це для тих, хто не виготовив картки тернополянина. Зважаючи на довжелезні черги у місцях, де картку виготовляють, а також зважаючи на той факт, що приймають документи лише в робочі години, коли жителі обласного центру на роботах, чимало тернополян таки не виготовлять цього документа.

Тому один із жителів обласного центру Кучерявий Володимир Михайлович написав  петицію, у якій йдеться, щоб ввести мораторій бодай на рік на підняття цін у громадському транспорті. А саму картку тернополянина не прив’язувати до цін на проїзд у транспорті.

“Пам’ятайте, що впровадження картки покликане зробити зручнішими послуги та товари для жителів міста, а не привести до ускладнення та здорожчання проїзду для інших категорій, які складають абсолютну більшість. “, – йдеться у петиції.

Хоча до завершення голосування залишилось аж 23 дні, петиція набрала уже 175 із 300 потрібних голосів. Проголосувати за неї можна тут.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here