Тернополяни вимагають ввести мораторій на підняття цін у громадському транспортіЧимало жителів Тернополя занепокоєні тим, що з 1 жовтня у громадському транспорті на 1 грн. зросте ціна на проїзд. Це для тих, хто не виготовив картки тернополянина. Зважаючи на довжелезні черги у місцях, де картку виготовляють, а також зважаючи на той факт, що приймають документи лише в робочі години, коли жителі обласного центру на роботах, чимало тернополян таки не виготовлять цього документа.

Тому один із жителів обласного центру Кучерявий Володимир Михайлович написав  петицію, у якій йдеться, щоб ввести мораторій бодай на рік на підняття цін у громадському транспорті. А саму картку тернополянина не прив’язувати до цін на проїзд у транспорті.

“Пам’ятайте, що впровадження картки покликане зробити зручнішими послуги та товари для жителів міста, а не привести до ускладнення та здорожчання проїзду для інших категорій, які складають абсолютну більшість. “, – йдеться у петиції.

Хоча до завершення голосування залишилось аж 23 дні, петиція набрала уже 175 із 300 потрібних голосів. Проголосувати за неї можна тут.
Категорії: Новини

Теги: ,,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: