Головна Новини Тернополянин Тарас Радь виборов “срібло” та “бронзу” чемпіонаті Світу

Тернополянин Тарас Радь виборов “срібло” та “бронзу” чемпіонаті Світу

Представник Тернопільського «Інваспорту» Тарас Радь здобув срібну і бронзову нагороди на чемпіонаті Світу із зимових видів спорту у Норвегії. До 24 січня у норвезькому місті Ліллехаммер триватиме чемпіонат Світу із зимових видів спорту 2021 року серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

У складі Національної паралімпійської збірної команди України у класі LW 10-12 (сидячі) виступає тернополянин, майстер спорту України міжнародного класу з лижних перегонів та біатлону Тарас Радь, який здобув уже дві нагороди світової першості у двох видах програми.

Так, у біатлоні-спринт на дистанції 6 км Тарас завоював бронзову медаль, а у біатлоні на середній дистанції у 10 км виборов «срібло».Тренер спортсмена – заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак. Тарас є вихованцем ДЮСШІ «Інваспорт», студентом факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Додамо, що у чемпіонаті світу із зимових видів спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору у Ліллехаммері беруть участь представники з 32 країн світу. Команду України представляють 25 спортсменів з інвалідністю, які змагаються у лижних перегонах та біатлоні та виборюють паралімпійські ліцензії.