Головна Новини Тернополянин за 100 днів проїде на велосипеді 10000 кілометрів Америкою

Тернополянин за 100 днів проїде на велосипеді 10000 кілометрів Америкою

Усього за місяць стартує трансамериканський велопробіг “Чумацький шлях в Америці”  – протягом ста днів команда з дванадцяти українців планує проїхати десять тисяч кілометрів Сполученними Штатами Америки та Канадою: метою проекту є покращення іміджу та впізнаваності України в Америці. Сергій Коновал єдиний учасник велопробігу з Тернополя, повідомляє tmcinfo.com.ua

Початок мандрівки заплановано на 15 травня, перше місто, яке зустріне мандрівників – Лос-Анджелес. Протягом усього шляху на команду чекає багато цікавих зустрічів.

Найбільше Сергій мріє зустрітися з засновником компанії SpaceX, з розробником електромобіля “Тесла”, людиною, яка здешевила мандри у космос та нещодавно відправила до Марсу космічний корабель – Ілоном Маском.

Кожен учасник пригоди має виконувати свою місію – Сергій відповідатиме за відео та за монтаж фільмів про мандри. Дві GoPro камери вже закуплені для проекту, одну купив сам. Ще є потреба у ноутбуці для монтажа відео.

За океаном на мандрівників Чумацького шляху вже чекатимуть шосейні велосипеди, але американські дороги від Тихого до Атлантичного океану будуть міряти українськими надійними покришками.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here