Головна Новини Тернополянам нагадали про відповідальність за жорстоке поводження з тваринами

Тернополянам нагадали про відповідальність за жорстоке поводження з тваринами

Відповідно до ст. 89 (Жорстоке поводження з тваринами) КУпАП, знущання над тваринами, завдання побоїв або вчинення інших насильницьких дій, що завдали тварині фізичного болю, страждань і не спричинили тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі, залишення тварин напризволяще, у тому числі порушення правил утримання тварин, тягнуть за собою накладення штрафу від 3400 до 5100 гривень.
А ті самі дії, вчинені стосовно двох і більше тварин, або групою осіб, або особою, яка протягом року вже притягувалась до відповідальності за таке ж порушення, пропаганда жорстокого поводження з тваринами – накладення штрафу від 5100 до 8500 гривень або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.
Також законом передбачено й кримінальну відповідальність.
За ст. 299 (Жорстоке поводження з тваринами) ККУ, жорстоке поводження з тваринами, у тому числі безпритульними тваринами, що вчинене умисно та призвело до каліцтва чи загибелі тварини, а також нацьковування тварин одна на одну чи інших тварин, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, публічні заклики до вчинення діянь, які мають ознаки жорстокого поводження з тваринами, а також поширення матеріалів із закликами до вчинення таких дій, караються арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років.

Друзі, тварини часто стають беззахисними й потребують нашої з вами допомоги. Повідомляйте на спецлінію 102 про факти жорстокого поводження з тваринами. І не проходьте осторонь, коли маєте можливість врятувати життя…, наголошують у

Патрульна поліція Тернопільської області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here