Головна Новини «Твоє життя може обірватися у будь-який момент»: у Тернополі п’яний неадекват погрожував...

«Твоє життя може обірватися у будь-який момент»: у Тернополі п’яний неадекват погрожував дівчині зброєю

зброя

Як розплата, два з половиною місяці потому за погрозу вбивством (ч.1 ст. 129 КК України) молодик опинився на лаві підсудних.

У Тернопільському міськрайонному суді він вини не визнав ще й пообіцяв оскаржити будь-яке винесене судом рішення. Мовляв, дозвіл на носіння зброї він має – отримав як дружинник. Та й пістолет був для стрільби гумовими кулями. А все решта – вигадки романтичної дівчини.

От тільки потерпіла, якій довелося декілька секунд дивитись у спрямоване на неї чорне дуло, погрозу вбивством сприйняла цілком реально і була впевнена, що пістолет справжній, а не дитяча іграшка. Як, до речі, і двоє її друзів, з якими вона гуляла центром Тернополя, пише тижневик “Номер один”.

Інцидент стався пізно вночі у першій декаді вересня ц. р. Дівчина з двома знайомими йшли, обговорюючи різні теми, від залізничного вокзалу до Театрального майдану. Аж раптом нічну тишу прорізав брудний матюк, потім ще й ще. Неподалік кіоску для преси вони побачили невисокого худорлявого молодика, який помітно хитався, ледь тримаючись на ногах. Не важко було зрозуміти, що Анатолій (з етичних міркувань імена діючих осіб змінено) – вщент п’яний ще й вкрай агресивний.

Як згодом уже в суді пояснить обвинувачений, напередодні інциденту він святкував день народження свого маленького сина і з радощів пив горілку з пивом. А потім вирішив прогулятися вулицями рідного міста. Та для «сміливості» прихопив пістолет для стрільби гумовими кулями. Відчуваючи власну безкарність, ішов та ображав усіх, хто траплявся назустріч.

Аж раптом побачив дівчину в супроводі двох юнаків і почав хлопців ображати та принижувати. Один із них попросив Анатолія йти, куди він ішов, а дівчина – не матюкатись. У відповідь вони почули ще брудніші образи. Тоді юнка стиха попросила своїх супутників мовчати. Та в якийсь момент сама не витримала й почала вмовляти молодика дати їм спокій.

«Ти чого рота мені закриваєш! От їх вчи, – і він зневажливо кивнув у бік її супутників. Потім на пару секунд замовк і знову накинувся на хлопців: – Що ви за мужики, якщо дівчина вас захищає?» Потім поліз у внутрішню кишеню, дістав пістолет і зі словами: «Твоє життя може обірватися у будь-який момент», – п’яний неадекват направив його на дівчину.

Якусь мить вона разом із друзями з острахом дивилися на чорне око дула. Аж тут нічний розбишака похитнувся й випустив зброю з рук. Дівчина не розгубилася та ногою відкинула пістолет якнайдалі.

«Та він не заряджений», – весело зареготав Анатолій і дістав із кишені магазин до нього. Потім, хитаючись, підібрав пістолет і попрямував до залізничного вокзалу.

Якийсь час троє друзів стояли мовчки. Потім дівчина рішуче дістала мобільний та зателефонувала до поліції. Вона коротко описала ситуацію, зовнішність гульвіси та куди він попрямував.

Поліцейський патруль швидко розшукав на нічних вулицях Тернополя агресивного чоловіка. Дівчина та супутники впізнали його і розповіли, що його погрозу вбити сприйняли як цілком реальну.  

Врахувавши всі обставини справи, Тернопільський міськрайонний суд призначив молодику пів року арешту. Зрештою, з такою поведінкою навряд чи він може навчити свого сина чогось доброго?

Олекса Чиж

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here