Страшна хвороба продовжує вбивати диких та свійських тварин в областіГоловне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області повідомляє, що 30.11.2017 року зареєстровано два випадки африканської чуми свиней серед диких кабанів, згідно звіту про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу №001529п.м./17 від 30.11.2017 року Львівської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини, методом ПЛР виявлено ДНК вірусу АЧС.

Матеріал був відправлений на дослідження з диких кабанів, які були відстріляні у мисливському господарстві ТзОВ «Оберіг» Зборівського р-ну, та в мисливських угіддях урочища с. Гарбузів, Зборівського р-ну.

“У мисливському господарстві ТзОВ «Оберіг» та в мисливських угіддях урочища с. Гарбузів, Зборівського р-ну виявлено африканську чуму свиней. Сьогодні відбудеться засідання ДНПК при Зборівській районній адміністрації, на якій буде затверджено план заходів по боротьбі та недопущенням поширення небезпечної недуги”, – повідомляють у головному управлінні Держпродспоживслужби у Тернопільській області.

 
Категорії: Новини

Теги: ,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: