Головна Новини Справедливе рішення: добробат «Тайфун» про справу нетверезого водія в міськрайонному суді

Справедливе рішення: добробат «Тайфун» про справу нетверезого водія в міськрайонному суді

Спочатку переживали за рішення суду, а зараз цілком задоволені вердиктом та висловлюють вдячність судді. На сторінці тернопільського добробату «Тайфун» буквально вчора оприлюднили інформацію про те, що побоюються, що один із порушників уникне покарання. Сьогодні ж кажуть – суд виніс справедливе рішення.

Йдеться про те, що кілька тижнів тому, 3-го травня, бійці батальйону «Тайфун» затримали і передали поліції водія автомобіля марки Volkswagen Т-5, номерний знак ВО3007ВХ, який був нетверезим. Буквально через кілька днів після цієї події, кажуть в добробаті, у них з’явилася непідтверджена інформація про те, що цей водій намагається уникнути відповідного покарання і, можливо, йому повернули транспортний засіб.

Нагадаємо, процедура позбавлення водійських прав проходить через суд. До сьогодні, засідання відбувалися вже двічі, і бійці приходили на слухання, щоб переконатися, що порушник не уникне покарання. На жаль, сам порушник на судові засідання не з’являвся, а слухання переносили. Тому в батальйоні вирішили більше звернути увагу громадськості на цю ситуацію. Адже нетверезі водії – небезпека для суспільства.

Сьогодні ж відбулося ще одне засідання у цій справі та суд виніс рішення.

Далі – цитуємо допис зі сторінки батальйону:

«Сьогодні міськрайонний суд прийняв істинно законне рішення. Порушника, відповідно до Закону, позбавили права керування транспортними засобами на рік та призначили штраф у розмірі 17000 гривень. Дякуємо судді Дзюбановському Ю.І. за справедливе рішення і державницьку позицію!

Хочемо запевнити, що наш добробат «Тайфун» і надалі продовжуватиме забезпечувати порядок в місті задля безпеки та спокійного життя його мешканців! Ми продовжимо робите все те, аби всі порушники Закону та вимог воєнного часу несли справедливе покарання за свої вчинки».

Додамо, тернопільський добровольчий батальйон «Тайфун» спільно з поліцією патрулює вулиці міста Тернополя та дбає про громадський спокій і безпеку мешканців обласного центру. Щотижня на сторінках батальйону в соцмережах оприлюднюють інформацію про діяльність та порушення, з якими доводиться мати справу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here