Головна Новини Сморід і брудна білизна: недитячі умови в садочку “Сонечко”

Сморід і брудна білизна: недитячі умови в садочку “Сонечко”

Пригадуєте, як це вперше привести своє маля в дитячий садок? З трепетом віддаєш кровиночку в руки привітного вихователя, ходиш довкола, заглядаєш у вікна, хвилюєшся, чи бува дитина не плаче, чи не ображають. Напевне, ці емоції пережила кожна матір.

Справді, відправляючи дитину у такий заклад, хочеш бути впевненим у професійності персоналу, чистоті, смачній і якісній їжі… Однак від того, про що іноді розповідають працівники управління Держпродспоживслужби, волосся стає дибки. Ось, до прикладу, нещодавно пресслужба управління поділилася інформацією про стан дитячого садочку “Сонечко” у с.Мельниця-Подільській.

У ній йдеться про те, що спеціалісти Борщівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області здійснили планову перевірку цього закладу на предмет дотримання вимог санітарного законодавства. І виявили низку порушень. А саме:  приміщення закладу не забезпечені достатньою кількістю холодної і гарячої протічної води.

Комбінат комунальних підприємств завозить воду в криницю дитсадку. Її подають тільки на харчоблок і в пральню. Через відсутність води в групових приміщеннях закладу з стояків каналізаційної мережі – стійкий, неприємний запах.

За 2020 рік не подано результати лабораторних досліджень піску на наявність яєць гельмінтів, рівнів освітленості в приміщеннях, показників мікроклімату (температура, вологість). Несвоєчасно проводять заміну ламп штучного освітлення, четверта частина їх не світить.

На харчоблоці технологічне обладнання застаріле, несправне (плита та електричний котел); столи  для обробки продуктів харчування не покриті нержавіючою сталлю, дюралюмінієм. На випадок відключення закладу від електропостачання немає генератора для забезпечення дотримання оптимальної температури в холодильному обладнанні. Кухонний та столовий посуд старий, пощерблений.

Недостатній асортимент харчових продуктів. Не виконуються норми харчування за основними продуктами (м’ясо, риба, молочні продукти).

За порушення вимог санітарного законодавства на керівника закладу складено протокол про адміністративне правопорушення, спрямовано приписи завідувачці закладу і голові Мельнице-Подільської селищної ради.

Джерело: Газета Свобода

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here